Su klase į kiną!

Mokausi iš kino!

Rezervacija būtina 10 dienų iki pasirinktos datos. Filmus galite rinktis iš esamo repertuaro arba jau rodytų filmų bibliotekos. Cinamon dovanoja mokytojams 2 kino bilietus kuponus.

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis į

Kino centro „Cinamon“ administraciją

El. paštas: kaunas@cinamonkino.com

Filmų biblioteka:

Animaciniai:

Lietuviški:

Istoriniai:

Kiti:

Sengirėmetodinė medžiaga:

Informacija mokytojams: http://sengire.lt/lt#teachers

Anonsas: https://vimeo.com/270054353

Atsiliepimai: https://vimeo.com/269456603/09f109ef7a

Girdėjom Sengirėj šnekant, kad mokyklos kabinetui sienos – nebūtinos. Kad mokymasis prasideda ten, kur nubunda visi mūsų pojūčiai. Tad… keičiam mokyklos suolą į vaizdų bei garsų kupiną kelionę ir kviečiam visus, mokslo šaknį kremtančius, į kiną su klase!

Gerumo stebuklas metodinė medžiaga:

Kviečiame kartu su klase žiūrėti  daug dėmesio payčių tema susilaukusį filmą „Gerumo stebuklas“. Šio filmo aptarimui turime paruošę ir metodinę medžiagą: https://www.bepatyciu.lt/media/filer_public/0d/8e/0d8e8ad3-1320-4df0-b504-e16deabedf5d/filmo_stebuklas_aptarimo_gaires_2018.pdf.

 

Mažiesiems mokyklos bendruomenės nariams turime platų animacijos repertuarą bei linksmą ir labai išradingą Triušį Piterį. Vyresniesiems, kuriuos labiau žavi tikslieji mokslai, informatika, specialieji efektai bei kūrybinis žaidimų pasaulis, tikrai patiks filmas „Oazė: žaidimas prasideda“, sukurtas pagal pasauliniu bestseleriu tapusią istoriją.