Premjera : Penktadienis 12. spalio

ŠeimaiN-7

Jonukas

Christopher Robin

Reitingas: N-7
Kategorija: Šeimai
Trukmė: 1 valanda 44 minutės

Mažojo Mikės Pūkuotuko draugas, šaunusis berniukas Kristoferis Robinas, su kuriuo kartu jie išvaikščiojo visą Šimtamylią girią, užaugo ir… pametė savo kelią. Todėl dabar Kristoferio Robino vaikystės draugai privalo išdrįsti įžengti į mūsų pasaulį ir padėti Kristoferiui prisiminti mylintį ir žaismingą berniuką, kuris vis dar slypi jo viduje.

Užaugęs ir tėvų namus palikęs Kristoferis Robinas (akt. Ewan McGregor) šiandien yra įstrigęs menkai apmokamame, įtampos kupiname darbe su neaiškia ateitimi. Nors jis turi šeimą, bet jo darbas tapo jo gyvenimu, palikdamas labai mažai laiko žmonai bei dukrai, ir jis visiškai pamiršo idilišką vaikystę, praleistą su naiviu, medų dievinančiu meškučiu ir jo draugais.

Todėl Mikė kartu su likusia gauja, įskaitant Paršelį, Asilą Nulėpausį ir Tigrą, iš savosios Šimtamylės girios drąsiai žengia tiesiai į Londono gatves, kad pagelbėtų Kristoferiui… nes geriausi draugai visada padeda nelaimėje.

Vėl susitikus su Mike Pūkuotuku, tarp senų draugų įsiplieskia senų laikų draugystės liepsnelė, ir Kristoferis pradeda pamažu prisiminti stebuklų kupinas dienas, kuomet net „nieko nedarymas“ atrodė ypatingas!

Režisavo: Marc Forster („Niekados šalies beieškant“)
Vaidina: Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichael, Mark Gatiss, Jim Cummings, Chris O’Dowd, Brad Garrett, Toby Jones, Nick Mohammed, Peter Capaldi, Sophie Okonedo.