Premjera : Ketvirtadienis 9. lapkričio

BaletasN-13

Karališkasis baletas: Alisos nuotykiai stebuklų šalyje

The Royal Ballet: Alice’s Adventures in Wonderland

Reitingas: N-13
Kategorija: Baletas
Trukmė: 2 valandos 50 minučių

Sekite paskui Alisą į triušio olą Christopher Wheeldon energingame balete, įkvėptame visų mėgstamos Lewis Carroll knygos.

Saulėtą popietę sodo vakarėlyje Alisa nustebo pamačiusi, kad jos tėvų draugas Lewis Carroll pasiverčia baltu triušiu. Kai ji paseka jį į jo olą, įvykiai tampa vis įdomesni ir įdomesni… Keliaudama per Stebuklų šalį Alisa susiduria su daugybe keistų būtybių. Ji buvo išversta iš koto žaviojo Širdžių Valeto, kuris bėgo už tortų vagystę. Sumaištis vis didėja. Tada Alisa atsibunda lyg nieko ir nebūtų nutikę. Ar visa tai tebuvo sapnas?

2011 m. Christopher Wheoldon Alisos nuotykiai Stebuklų šalyje pasirodė su galingu spalvų, scenos magijos ir išradingos, sudėtingos choreografijos deriniu. Joby Talbot sujungia šiuolaikinius garsus su švelniomis melodijomis, kurios būdingos 19-ojo amžiaus baletui. Bob Crowley laki vaizduotė, akį traukiantys kūriniai nuo lėlių iki projekcijų padaro Stebuklų šalį tikrovišką.

Alisa susiduria su ypatingais ir greitai atpažįstamais veikėjais, nuo Širdžių Karalienės, kurios vaidmuo atliekamas garsiosios Rose Adage – linksmosios Mėgančiosios gražuolės, iki žaidimo kortų baleto trupės, judriojo vikšro ir šokančio Skrybeliaus. Tačiau baletas nevengia tamsesnių Lewis Carroll istorijos vingių: kraupios virtuvės, atskirto nuo kūno Češyro katino ir keistos arbatėlės. Šis pastatymas pristato Karališkąjį baletą iš geriausios pusės, sujungdamas pasaulinio lygio šokius su žaviomis šeimos pramogomis.