Premjera : Penktadienis 6. spalio

AnimacinisV

Mano mažasis ponis. Filmas

My Little Pony: The Movie

Reitingas: V
Kategorija: Animacinis
Trukmė: 1 valanda 39 minutės

Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai ir 2D formatu.

Ponių šalies draugystės princesė Žėrutė kartu su penkiomis ištikimosiomis draugėmis Obuoliuke, Vaivorykšte, Rausvute, Skraiduke ir Deimantuke laimingos gyvena savo karalystėje. Kol vieną dieną jų džiaugsmą, draugystę ir žaidimus pertraukia paslaptingas juodas debesis, pakibęs virš Ponių miesto. Netrukus paaiškėja, kad piktasis Karalius Uraganas ir jo padėjėja, grėsminga vienaragė nulaužtu ragu Šešėlė kėsinasi užimti laimingąjį Ponių miestą.

Žėrutė su draugėmis pasiryžta išgelbėti gimtąjį miestą ir išsiruošia toli už Ponių šalies ribų. Į kelionę, kurioje jų laukia daugybė nuotykių, iššūkių, išbandymų ir naujų draugų. Poniukių pasiryžimas, užsispyrimas ir už visus išbandymus stipresnė draugystė nugalės visas kliūtis ir suras paslaptingą ginklą, padėsiantį nugalėti Karalių Uraganą.

Lietuviškai filmo herojus įgarsino: Žėrutę – Neringa Nekrašiūtė; Kniauklį – Giedrius Arbačiauskas; Šešėlę – Ugnė Žirgulė; Rausvutę – Indrė Endriukaitė; Nuožmūną – Algirdas Dainavičius; Skraidukę – Inga Mikutavičiūtė; Kapitonę Plunksną – Neringa Varnelytė; Karalių Uraganą- Andrius Žiurauskas.