Premjera : Penktadienis 28. rugsėjo

TrilerisN-16

TKKF: Įsiplieskimas

TKKF: Inflame

Reitingas: N-16
Kategorija: Trileris
Trukmė: 1 valanda 34 minutės

Režisierė: Ceylan Özgün Özcelik

Turkija, 2017 m., psichologinis trileris, 94 min., turkų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais

Hasret kasnakt sapnuoja tą patį košmarišką sapną, nesuvokdama, kad per jį beldžiasi jos atmintis. Trisdešimtmetė moteris dirba Turkijos televizijos žinių kanale ir gyvena viena savo tėvų – muzikantų, prieš dvidešimt metų žuvusių automobilio avarijoje – bute. Bet ar tai ir yra tikroji istorija? Šis klausimas kyla vėl ir vėl, galiausiai įsibraudamas į moters gyvenimą pasikartojančiais košmarais. Ar gali būti, kad visa buvo kitaip?

Apie režisierę:
Ceylan Özgün Özcelik (g.1980 m.) Marmaros universitete Stambule studijavo teisę, tačiau niekad jos nepraktikavo. Ji rašė tekstus televizijai ir kurį laiką dirbo didžėja radijo stotyje, tuomet ėmėsi rengti televizijos laidą apie kiną („En Heyecanlı Yeri“), televizijos eteryje rodytą kone dešimt metų.

Ji rašo filmų apžvalgas keliems kino žurnalams, laikraščiams, festivalių katalogams ir tinklapiams. 2013 m. išleista jos rašyta interviu ir memuarų knyga „Tylos, filmuojama!“ („Dikkat Çekim Var!“).

Jos kurti trumpi filmai rodyti „Bratislava Art“, Portugalijos „Festroia“ ir kituose festivaliuose. Jos debiutinio ilgametražio filmo „Įsiplieskimas“ premjera įvyko 67-ojo tarptautinio Berlyno kino festivalio programoje „Panorama“. Šiuo metu režisierė vysto antrojo ilgametražio – tamsios komedijos apie moteris ir smurtą – scenarijų.

Scenarijaus autorė: Ceylan Özgün Özcelik
Operatorius: Radek Ładczuk
Montažo režisierius: Ahmet Can Çakırca
Muzika: Ekin Fil
Garso dizainas: Fatih Rağbet
Garsas: Özgür Özden
Prodiuseriai: Adnan M. Şapçı, Emre Oskay, Sadık Ekinci