Premjera : Šeštadienis 22. rugsėjo

DramaN-13

TKKF: Madlenos Madlena

TKKF: Madeline's Madeline

Reitingas: N-13
Kategorija: Drama
Trukmė: 1 valanda 33 minutės

Režisierė: Josephine Decker

JAV, 2018, 93 min., drama, trileris, anglų k. su lietuviškais subtitrais

Madlena (vaidina Helena Howard) pradeda dirbti prestižinėje fizinio teatro trupėje. Kai ambicinga trupės režisierė (vaid. Molly Parker) pastūmėja paauglę turtingą savo vidinį pasaulį ir sudėtingus santykius su motina (vaid. Miranda July) įpinti į jų kolektyvinį kūrinį, pasirodymą ir realybę skiriančios sienos išsitrina. Netrukus visų trijų moterų gyvenimai įsisuka į kovą tarp vaizduotės ir tikrovės, kuri iš scenos persikelia į realų gyvenimą.

Apdovanojimai:
2018 m. Studentų žiuri apdovanojimas ir specialusis paminėjimas Champs-Élysées kino festivalyje
2018 m. Specialusis žiuri apdovanojimas Dalaso tarptautinio kino festivalio ilgametražių vaidybinių filmų konkursinėje programoje
2018 m. Specialusis žiuri apdovanojimas už vaidybą Sarasotos kino festivalyje Helenai Howard
2018 m. Specialusis žiuri apdovanojimas „Future / Now“ Montclair kino festivalio už vaidybą Helenai Howard

Apie režisierę:
Režisierė Josephine Decker, inkubatoriaus „Time Warner 150“, Sundance instituto „New Frontier Lab“ 2016 programos dalyvė ir viena iš 25 žurnalo „Filmmaker Magazine“ įvardintų naujųjų nepriklausomo kino veidų, yra, anot „The New Yorker“, naujosios kino pasakojimo gramatikos autorė. Naujojo jos filmo „Madlenos Madlena“ premjera įvyko Sundance kino festivalyje, kur „Indiewire“ jį apibūdino kaip „painų šedevrą“, o „The Village Voice“ pažymėjo jį esant „radikalaus, kvapą gniaužiančio grožio“. Panašių atsiliepimų režisierė sulaukė ir į pirmuosius du savo ilgametražius, kurie abu pirmąsyk rodyti Berlynalės Forumo programoje 2014 m. Abu filmai atsidūrė „The New Yorker“ 2014 m. filmų dešimtuke, pasidalindami antrąją ir dešimtąją vietas, buvo parodyti apytiksliai šimte festivalių įvairiose pasaulio šalyse, laimėjo Sarasotos kino festivalio apdovanojimą „Nepriklausoma vizija“, „Tangerine Entertainment“ apdovanojimą moteriai režisierei ir daugelį kitų apdovanojimų.

Josephine į vaidybinį kiną atėjo iš dokumentikos: prieš įžengdama į nepriklausomo kino pasaulį su savo ilgaametražiu dokumentiniu „Bi the Way“ (2008), ji dirbo prie dokumeninių A&E ir Discovery produkcijų. Visai neseniai ji režisavo 20 trumpų dokumentinių filmų Niujorko miesto muziejui bei „United Way“ ir kitų nevyriausybinių organizacijų turinį.

Scenaristė: Josephine Decker
Scenarijaus konsultantas: Gail Segal
Operatorė: Ashley Connor
Muzika: Caroline Shaw
Prodiuserės: Krista Parris, Elizabeth Rao