Premjera : Penktadienis 23. kovo

SiauboN-16

Vaiduoklių žemė

Incident in a Ghost Land

Reitingas: N-16
Kategorija: Siaubo
Trukmė: 1 valanda 31 minutė

Po tetos Klarisės mirties, jos namą paveldi sesuo Colleen kartu su dukterimis, tačiau jau pirmąją naktį naujuose namuose į vidų įsiveržia žudikai, todėl mama yra priversta kovoti dėl savo dukterų gyvybių.

Vyresnioji dukra Betė yra visiškai uždara ir drovi, gyvenimo komfortą randanti tik pasauliuose, kuriuos sukuria savo rašytose knygose. Jaunėlė Vera, priešingai, žymiai atviresnė ir savimi pasitikinti mergina. Po šios trauminių išgyvenimų kupinos nakties skirtingų asmenybių merginos atitolsta viena nuo kitos dar toliau.

Praėjus šešiolikai metų, Betė tampa garsia siaubo istorijų rašytoja, turinčia puikią šeimą ir gyvenimą Čikagoje, tačiau Verą ir toliau kamuoja siaubą keliantys prisiminimai: mergina serga paranoja.

Neplanuotai dukterys ir mama galiausiai vėl susiburia namuose, kur Colleen su Vera gyvena iki šiol. Ir tada prasideda siaubą keliantys neįprasti įvykiai..

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka garsi prancūzų dainininkė, dainų kūrėja ir aktorė Mylène Farmer kartu su televizijos laidos „Jaunasis vilkas“ žvaigžde Crystal Reed.

Režisavo: Pascal Laugier („Kankiniai“, „Aukštasis žmogus“)

Vaidina: Mylène Farmer, Crystal Reed, Anastasia Philipps, Taylor Hickson, Emilia Jones, Rob Archer, Ernesto Griffith, Adam Hurtig, Alicia Johnston, ir kiti.