Premjera : Penktadienis 20. spalio

NuotykiųN-16

Džiunglės

The Jungle

Reitingas: N-16
Kategorija: Nuotykių
Trukmė: 1 valanda 55 minutės

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Naujausiame aktoriaus D. Radcliffe filme, režisieriaus Greg McLean tikrais įvykiais paremtoje išgyvenimo dramoje „Džiunglės“ (orig. „Jungle“), talentingasis britų aktorius vaidina nuotykių ieškotoją ir keliautoją iš Izraelio Yossi Ghinsberg.

1981-aisiais metais Y. Ghinsberg su dvejais bičiuliais ir gidu iš Vokietijos, kuris pažadėjo jiems parodyti neatrastą gentį ir aukso kupiną upę, išvyko į Bolivijos Amazonę. Paaiškėjus, kad gidas siaubingai bijo upės, o draugui iš Šveicarijos sunkiai sekasi palaikyti tempą, Y. Ghinsberg neliko nieko kito kaip pasiųsti šią dvijulę namo. Daugiau jų niekas nematė.

Keliaudami į džiungles kelionės dalyviai pasiėmė su savimi tik šiek tiek ryžių ir džiovintų pupelių, tikėdamiesi sumedžioti sočią vakarienę. Deja, nuotykių ieškotojams pavyko nušauti vos vieną beždžionę, be to jos valdymas tapo didžiuliu iššūkiu. Badaujant tokiame lygmenyje, bet koks maistas tampa tik energija, dingsta bet koks pasibjaurėjimas. Y. Ghinsberg neįstengė nužudyti kito asmens, tačiau tokiomis situacijomis išgyvenusieji privalo valgyti net numirėlius – troškimas išgyventi yra labai galingas.