Premjera : Penktadienis 23. vasario

AnimacinisV

Gnomai

Gnome Alone

Reitingas: V
Kategorija: Animacinis
Trukmė: 1 valanda 25 minutės

Filmas rodomas dubliuotas lietuviškai ir 2D formatu.

Populiarių animacinių filmų „Šrekas“ ir „Operacija „Riešutai“ kūrėjai susijungė naujam nuotykių ir fantastikos animacijos projektui „Gnomai“. Kaip ir „Šreko“ herojai sprendė svarbius tapatybės, asmenybės ir santykių klausimus pakeliui gelbėdami karalystę, taip ir naujoje animacijoje bus be galo svarbu visiems išsiaiškinti, kokia yra jo rolė šiame be galo keistame, vaikams sunkiai suprantamame pasaulyje.

Į naują namą su mama gyventi persikėlusi Chloja entuziazmu netrykšta. Visi draugai liko toli, vienintelis vaikas naujoje vietoje – erzinantis kaimynų berniukas Liamas. Namas didžiulis, nejaukus ir, lyg to būtų maža, tiesiog prikištas kvailai atrodančių sodo nykštukų. Susierzinusi Chloja šiaip ne taip prisiverčia galvoti apie jos laukiančią naująją mokyklą, tačiau mergaitės mintis greitai nutraukia tie patys netikėtai atgiję sodo nykštukai.

Atsipeikėjusi nuo pirmojo išgąsčio, Chloja išsiaiškina, kad sodo nykštukai save vadina gnomais, o jų darbas – saugoti namą ir visą planetą nuo paslaptingų, varles primenančių padarų, ryjančių viską, kas pasitaiko kelyje. Jie ateina iš kito pasaulio per portalą, atsiveriantį keistajame name. Netrukus, prasidėjus tų padarų atakai, Chloja kartu su gnomais ir netgi erzinančiu kaimynų berniuku ryšis ginti savo naujųjų namų ir viso pasaulio!