Premjera : Penktadienis 1. birželio

FantastinisN-7

Juodraštis

Черновик

Reitingas: N-7
Kategorija: Fantastinis
Trukmė: 1 valanda 57 minutės

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Fantastinis nuotykių filmas “Juodraštis” – ekranizacija to paties pavadinimo romano, kurį parašė vienas populiariausių rusų fantastų Sergejus Lukjanenko, geriausiai pažįstamas kaip įsimintinais kino filmais virtusių romanų „Nakties sargyba“ bei „Dienos sargyba“ autorius.

Vieną dieną Kirilas pasijunta tarsi ištrintas iš savo gyvenimo. Staiga nieka jo nebeatpažįsta: nei draugai, nei šeima, nei mylima mergina, o jo bute gyvena svetimi žmonės, darbe taip pat apie jį niekas nėra girdėjęs. Sukrėstam Kirilui apie naują realybę papasakoja keista nepažįstamoji. Pasak moters, vaikinas yra išrinktas ypatingai misijai – saugoti vartus tarp daugybės paralelinių pasaulių. Dėl šios priežasties visa jo praeitis yra ištrinta.

Vis dar negalinčiam patikėti Kirilui surengiama ekskursija po paralelines visatas. Vaikinui pamažu paaiškėja, kad visą gyvenimą jo pažinotas ir mylėtas pasaulis neaprėpiamoje visatoje tėra juodraštis kitiems, geresniems pasaulio variantams. Tačiau Kirilas su tuo taikstytis nenori, nes myli savo pasaulį – kad ir koks netobulas jis būtų.