Premjera : Šeštadienis 19. gegužės

DokumentinisN-13

Scream for me Sarajevo

Scream for me Sarajevo

Reitingas: N-13
Kategorija: Dokumentinis
Trukmė: 2 valandos 15 minučių

1994 m. Sarajevas buvo apgultyje. Mieste šaudė minosvaidžiai, krito granatos, beatodairiškai žudydamos kiekvieną dieną. Ar tokioje beprotybėje įmanoma įtikinti pasaulinio garso roko žvaigždę atvykti ir pasirodyti vietiniams gerbėjams?

„Dainuok man, Sarajevai!“ – tai nuostabi istorija apie labiausiai neįtikėtinus roko koncertus, kuriuose pasirodė Bruce Dickinson ir jo grupė „Skunworks“ pačiame Sarajevo apgulties įkarštyje1994 m. Šis filmas yra apie ypatingus žmones, kurie nepaisė karo siaubo, ir muzikantus, nepabūgusius rizikuoti savo gyvybe, kad pradžiugintų kitus pasirodymu.

Filmas, kuriame rodomas istorinis koncertas, taip pat pasakoja ir apie tuos, kurie prisidėjo, kad pasirodymas įvyktų, bei pasiryžusius gyventi nepaisant aplink sklandančio žiaurumo. Interviu su grupe, jos nariais bei apsaugos darbuotojais perkelia į pavojingą ir barbarišką realybę.

„Nesijautėme saugūs, neturėjome jokio plano, aplink skraidė tikros kulkos, bet, velniop, mes vis tiek ten vykome“, – pasakoja Bruce savo naujausioje autobiografijoje „Kam skirtas šis mygtukas?“, kuri tapo bestseleriu. „Koncertas buvo nuostabus, intensyvus ir turbūt didžiausias to meto pasirodymas pasaulyje