Premjera : Pirmadienis 24. rugsėjo

DramaN-16

TKKF: Vaizdų knyga

TKKF: The Image Book

Reitingas: N-16
Kategorija: Drama
Trukmė: 1 valanda 24 minutės

Režisierius: Jean Luc Godard
Šveicarija, Prancūzija, 2018 m., drama, 84 min., arabų, anglų, prancūzų, italų k. su angliškais ir lietuviškais subtitrais

Ar prisimeni, kaip kadaise, seniai seniai, užsiimdavome minčių mankšta? Paprastai visa prasidėdavo nuo sapno. Stebėdavomės, kaip visiškoje mūsų sąmonės tamsoje randasi tokios vaiskios spalvos. Tarsi švelnus, tylus balsas jos bylodavo svarbius, stebinančius, gilius ir tikslius dalykus.
Vaizdinys ir žodis. Tarsi blogas sapnas išsiskleidęs audrotą naktį.
Vakariečio žvilgsnis.
Prarastieji rojaus sodai.
Karas.

Apdovanojimai:
2018 m. apdovanotas Auksinės palmės ir Specialiuoju prizu Kanų kino festivalyje

Apie režisierių:
Jeanas Lucas Godard‘as gimė 1930 m. Paryžiuje. Karjerą pradėjo kaip kino kritikas įtakingame kino žurnale „Cahiers du Cinéma“. Didžiąjame kine debiutavo filmu „Iki paskutinio atodūsio“ (1960) ir išgarsėjo kaip vienas ryškiausių prancūzų Naujosios bangos režisierių. J. L. Godard‘o filmografijoje beveik šimtas ilgametražių, trumpametražių bei dokumentinių filmų, tokių kaip „Moteris yra moteris“ (1961), „Gyventi savo gyvenimą“ (1962), „Panieka“ (1963), „Mažasis kareivis“ (1963), „Atskalūnų gauja“ (1964), „Pamišėlis Pjero“ (1965), „Vyriška–moteriška“ (1966) ir „Savaitgalis“ (1967) bei kiti.

Prodiuseriai: Fabrice Aragno, Mitra Farahani
Operatorius: Fabrice Aragno
Montažo režisieriai: Jean-Luc Godard, Fabrice Aragno
Muzika: „Editions ECM“